Ara Katman Çözümleri

XN sahip olduğu güçlü ve esnek altyapı sayesinde farklı sistemler ve uygulamalar arasındaki verinin işlenmesini, dönüştürülmesini, yönetilmesini ve gerektiği durumlarda üçüncü sistemlere aktarılmasını sağlayabilir.

Bu özellikleriyle XN uçtan uca süreç ve veri yönetimi yapmanıza olanak sağlar.

Sipariş, Stok/Satış Otomasyon Sistemi: Müşteri, tedarikçi, bayi, distribütör, ecza deposu sistemleriyle entegre olarak çalışan bir otomasyon sistemidir. Satış ve satın alma siparişlerinin otomatik olarak alınmasını veya gönderilmesini sağlar.

Manuel sipariş girişi yapmadan otomatik oluşan siparişlerle insan hatasını ve sevkiyat problemlerini en aza indirebilirsiniz. Kendi ürünlerinizin çalıştığınız bayi, distribütör, lojistik depolardaki güncel stok ve satış miktarlarını günlük olarak takip edebilirsiniz. Böylece satış ve sevkiyat planlamanızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Manuel sipariş girişine gerek kalmaz

İş gücü ve zaman tasarrufu sağlar

Sipariş ve sevk adresi kaynaklı hataları en aza indirir

Operasyonel maliyetleri azaltır

Günlük stok ve satış verisi sağlar

Bakiye ve sevkiyat yönetiminii optimize eder

E-Fatura Yönetimi: E-Faturalarınız entegratör firmadan periyodik olarak XN Ara Katman uygulamasına aktarılır. XN'de fatura ile ilgili kontroller ve fatura onay süreci işletildikten sonra fatura yönetimini yaptığınız sisteminizde fatura kaydı oluşturulur ki bu sistem XN Ön Muhasebe uygulaması olabildiği gibi tamamen farklı bir uygulama da olabilir. Seçilen muhasebe hesaplarıyla birlikte otomatik fatura kaydı oluşturulmuş olur, manuel giriş yapmaya gerek kalmaz.

Manuel fatura girişine gerek kalmaz

Fatura kontrol ve onaylarını yapabilirsiniz

Süreç sonunda otomatik fatura sistemde oluşur


Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Breakpoint Bilişim ve Teknoloji Sistemleri Ltd Şti.

Cevizli Mh. Zuhal Cd. Ritim İstanbul B Blok No:44 BH Maltepe / İstanbul

+90 216 344 42 24

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.